Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Vista trafia pod strzechy - w teorii i w praktyce

Możliwości Windowsa Visty były głównym tematem konferencji TechNet Academic Day. W środę w łomżyńskiej Wyższej Szkoły Agrobiznesu zaprezentowano najnowszy produktu firmy Microsoft. Zalet i wad Visty dopatrywało się około 250 uczestników TechNet Academic Day. Uczestnicy konferencji po jej zakończeniu podkreślali, że Vista choć robi wrażenie, to jednak nie zachwyca...

Konferencja odbyła się w auli Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży. Składała się z dwóch części -  wykładowej i laboratoryjnej. W pierwszej omawiane były aspekty konfiguracji systemu,  jego zabezpieczeń, usług oraz rozwiązań technologicznych nowego OS-a. Później zorganizowano praktyczne szkolenie dotyczącemu platformy  E-learningowej Microsoft, dostępnej dla studentów i uczelni.
Przez cały czas organizowane były konkursy o tematyce zbliżonej do omawianych zagadnień, a nagrodami były książki wydawnictwa Microsoft Press.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę