Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Wokalne sukcesy łomżan

Znakomicie zaprezentowali się młodzi łomżanie podczas odbywających się w warszawskiej „Dorożkarnii” eliminacji do Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” Spośród 41 piosenkarzy do dalszego etapu konkurs (niezależnie od grupy wiekowej) profesjonalne jury wyłoniło 10 osób. W tej grupie jest aż czworo łomżan.


Łomżę w eliminacjach reprezentowało sześcioro wokalistów w trzech spośród czterech grup wiekowych. Aż czworo z nich będzie miało szanse rywalizować o tytuł laureata Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki. Są to Dawid Dąbrowski, Łukasz Lipski, Marcin Wincenciak i
Ewa Rutkowska.
Wyróżnienie specjalne warszawskiego konkursu otrzymał także łomżanin - Tomasz Wiśniewski.
Młodzi wokaliści należą do grupy Studio Piosenki PopArt, a ich opiekunem jest Bernard Karwowski. Najmłodszego zaś uczestnika konkursu przygotowuje nauczyciel PSM Piotr Dąbrowski.
Na uwagę zasługuje również fakt że wszyscy uzdolnieni wykonawcy uczący się na co dzień w łomżyńskich podstawówkach i poświęcając się pasji śpiewania uczęszczają na lekcje gry w łomżyńskiej szkole muzycznej.
210204100642.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę