Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Umiarkowany ruch przy urnach

W łomżyńskich lokalach wyborczych - podobnie jak w innych częściach województwa - ruch jest umiarkowany Do urn wyborczych w 33 obwodach głosowania może pójść około 42 tys. mieszkańców nadnarwiańskiego grodu. Frekwencja jest jednak bardzo zróżnicowana - w obwodzie nr 26 przy ul. Księżnej Anny głosować może prawie 1900 wyborców. Dotychczas wydano 80 kart wyborczych. W komisji wyborczej przy ul. Bernatowicza z półtora tysiąca uprawnionych, przy urnie pojawiło się ponad 11 proc. wyborców. W obwodzie nr 6, gdzie głosować może 1600 wyborców, z prawa tego skorzystało ponad 15 proc.

Niezłe wyniki osiągnie komisja w Zespole Szkół Drzewnych przy Al. Legionów, gdzie wśród wyborców dominują księża i alumni Wyższego seminarium Duchownego. Przy urnie nie było jeszcze biskupa Stanisława Stefanka, który w liście pasterskim apelował o masowy udział w głosowaniu. Wraca on w tej chwili do Łomży z uroczystości religijnych w Licheniu i jak powiedział Radiu Białystok - na pewno spełni obywatelski obowiązek bezpośrednio po powrocie do miasta.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę