Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

W barażach o II ligę

Siatkarki Jedynki Łomża zajęły drugie miejsce w turnieju finałowym w Krakowie o wejście do drugiej ligi. Teraz łomżanki o awans do drugiej ligi będą walczyły w barażach z przedostatnim zespołem drugiej ligi. Przeciwniczki Jedynki znane będą lada dzień.

Podczas turnieju w Krakowie podopieczne Mirosława Skawskiego rozegrały trzy spotkania. Najpierw pokonały Calisię Kalisz 3:2, później 3:1 Mostostal Kędzierzyn Koźle ale uległy 0:3  gospodyniom a zarazem triumfatorkom turnieju, drużynie AZSu AGH Wisły Kraków. To siatkarki Wisły Kraków na tym turnieju odniosły komplet zwycięstw i bezpośrednio awansowały do drugiej ligi .Zaraz za nimi uplasowała się drużyna Jedynki Łomża, która o wejścia do II ligi będzie musiała jeszcze powalczyć. Mecze barażowe z przedostatnim zespołem drugiej ligi odbędą się 14. kwietnia na wyjeździe i 21. kwietnia w Łomży. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę