Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.lks.lomza.tk

Walkower dla ŁKS-u. Hitu nie będzie...

Niedzielny mecz Wigry Suwałki ŁKS Łomża nie odbędzie się. Zarząd suwalskich Wigier podjął dziś (w sobotę) decyzje, że niedzielne spotkanie z Łomżą odda walkowerem. Decyzja została spowodowana żądaniami piłkarzy Suwałk, którzy mieli domagać się pieniędzy - dodajmy zdaniem zarządu Wigier nienależnych pieniędzy.

Dziś po południu kapitan suwalskich Wigier w imieniu całej drużyny wystąpił do zarządu Klubu Wigry Suwałki o przyznanie pieniędzy, które się piłkarzom jeszcze nie należały.
"PIŁKARZE" Wigier mieli otrzymać premie po wygraniu rundy wiosennej. Do tego zwycięstwa brakowało im jednego wygranego meczu, który mogli wygrać jutro. "KOPACZE" postawili jednak Klubowi warunek, że zagrają tylko wtedy, gdy do godziny 15.00 dnia 13 czerwca dostaną jak twierdzi prezes nie należne im pieniądze. Prezes Klubu Wigry Suwałki nie dał się jednak zaszantażować piłkarzom i zwołał zarząd, na którym wspólnie podjęli decyzję, że jutrzejszy mecz oddają walkowerem. Tak więc jutrzejszy mecz, ku rozpaczy wielu kibiców się nie odbędzie. Nasz klub dostał faks, w którym ta informacja potwierdza się. Hitu wiosny jednak nie będzie...
Decyzja jest NIEODWOŁANLA!

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę