Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wiosenne Koncerty ZPiT „Łomża”

W pierwszy dzień wiosny 21 marca br. w II Liceum Ogólnokształcącym w auli im. Hanki Bielickiej w Łomży odbyły się dwa Wiosenne Koncerty Zespołu Pieśni i Tańca "Łomża". Koncerty zgromadziły na sali uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, licealistów z Łomży i z okolic.

Występ Zespołu został przyjęty bardzo gorąco przez licznie (600 osobową) przybyłą publiczność. W programie koncertów znalazły się: „Suita kurpiowska”, „Suita lubelska”, „Plotkarki”, „Masielnice”, „Zaborów”, „Pan Jan”' i „Kraków”.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę