Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wyróżnienie z dnia 21.03.2007

    W dniu wczorajszym, tj. 20.03.br. w Auli im. Hanki Bielickiej II Liceum Ogólnokształcącego miała miejsce prezentacja monety dwuzłotowej poświęconej Łomży, wydanej przez Narodowy Bank Polski w ramach serii „Historyczne miasta w Polsce”.
    Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa ma przyjemność poinformować, że jako jeden z 12 honorowych gości został wyróżniony przedstawiciel przedsiębiorców, członek Izby,  Andrzej Rutkowski Prezes Zarządu firmy „BROWAR – ŁOMŻA” Sp. z o.o., który z rąk Jerzego Pruskiego Pierwszego Zastępcy Prezesa NBP i Jerzego Brzezińskiego Prezydenta Miasta Łomża, otrzymał monetę z wizerunkiem Katedry Łomżyńskiej.

Serdecznie gratulujemy!

Z poważaniem
    
Prezes Rady Izby

Maciej Krzysztof Zajkowski

oraz Rada Izby


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę