Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kibice Śląska Wrocław, którzy złamali tzw. zakaz stadionowy skazani na kary więzienia w zawieszeniu.

Na karę pozbawienia wolności w zawieszeniu skazał łomżyński sąd dwóch kibiców Śląska Wrocław, którzy złamali tzw. zakaz stadionowy. Zakaz chodzenia na mecze orzekł wobec nich sąd w Lubinie po burdzie na tamtejszym stadionie. Obaj kibice uważali jednak, że na drugim końcu Polski nikt ich nie sprawdzi. Sprawdzili jednak policjanci, którym funkcjonariusze z Wrocławia przesłali portrety kibiców "Śląska", których na meczu nie powinno być.

Wymierzone przez sąd w Łomży kary są w zawieszeniu, jednak zostaną odwieszone, jeśli kibice jeszcze raz złamią zakaz chodzenia na mecze.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę