środa, 23 października 2019 napisz DONOS@

Młodzi łomżyńscy muzycy nagrodzeni

Bardzo dobrze zaprezentowali się wychowankowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Łomży podczas rozegranych w Olsztynie konkursów regionalnych. Wyróżnienie oraz dyplom laureata w Regionalnym Konkursie z Kształcenia Słuchu otrzymała Natalia Garlicka, a jednym z laureatów VIII Festiwalu Muzyki Akordeonowej został Dawid Dąbrowski.

Dawid Dąbrowski
Dawid Dąbrowski
W Regionalnym Konkursie z Kształcenia Słuchu  brali udział uczniowie Szkół Muzycznych I st. z Olsztyna, Białegostoku, Suwałk, Iławy, Lidzbarka Warminskiego, Augustowa, Grajewa i innych miast Polski północno-wschodniej.  Wyróżnienie oraz dyplom laureata w kategorii uczniów I stopnia otrzymała uczennica kl. III łomżyńskiej Szkoły Muzycznej Natalia Garlicka. Do konkursu przygotowała się pod okiem mgr Doroty Milewskiej.

Drugim łomżyńskim laureatem VIII Festiwalu Muzyki Akordeonowej (organizowanego co dwa lata) został uczeń kl. II dziecięcej Dawid Dąbrowski z klasy akordeonu mgr Wiesławy Staniszewskiej. Podczas występu na sali olsztyńskiej filharmonii w trzech kategoriach zaprezentowało się 26 solistów i 7 zespołów akordeonowych ze wszystkich szkół muzycznych Polski  północno-wschodniej. Po wysłuchaniu 19 uczestników kategorii uczniów I st. jury przyznało 7 równorzędnych nagród laureata wręczając dyplomy i wyróżnienia ,,Za piękną grę”.

Piotr Dąbrowski
191007110809.png

 
Zobacz także
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę