Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Witaj Wiosno 2007

Będą sprzątać Łomżę a z zebranych odpadków zrobią kukły marzanny – mowa o uczestnikach konkursu proekologicznego w Łomży. Konkurs organizują łomżyńscy harcerze oraz miejscowy Urząd Miasta. Chcą w ten sposób przywitać 1-szy dzień wiosny i przypomnieć, jak ważna dla ludzi jest przyroda.

Do udziału w konkursie, póki co, zgłosiły się 3 łomżyńskie przedszkola – łącznie około 200 dzieci. Pod okiem opiekunów muszą teraz wziąć udział w akcji „Czyste miasto” - czyli posprzątać parki, klomby i inne miejsca zieleni. Z zebranych odpadków dzieci będą wykonywać kukły marzanny. - W ramach konkursu własnoręcznie wykonają też budki lęgowe i będą uczyć się piosneki „Witaj Wiosno" - mówi drużynowy 59 Drużyny Harcerskiej Ptaki Ptakom, pdhm. Krzysztof Pyczot.

Podsumowanie konkursu proekologicznego odbędzie się w I dnia wiosny, czyli 21 marca. Impreza rozpocznie się o godz. 10-30 na Placu Niepodległości w Łomży. Podczas jej trwania jury wyłoni najpiękniejszą marzannę – jej twórcy otrzymają Puchar Prezydenta Miasta Łomży. Natomiast nagrodę rektora Wyższej Szkoły Agrobiznesu otrzyma osoba, która najpiękniej przebierze się za Panią Wiosnę. Na uczestników konkursu czekają także książki i filmy przyrodnicze oraz sprzęt wędkarski.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę