Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Żałoba w Łomży.

Główne zdjęcie
prof. Simona Kossak w holu Liceum Plastycznego

Żałoba w Liceum Plastycznym im. Wojciecha Kossaka w Łomży. Po śmierci wnuczki patrona, prof. Simony Kossak na budynku szkolnym wywieszono biało-czerwone flagi, przepasane kirem. Przepasany żąłobną wstążką portret pani profesor ustawiono w centralnym punkcie szkoły. Od momentu nadania szkole imienia jednego z największych polskich malarzy, związanego także z regionem łomzyńskim, prof. Simona Kossak utrzymywała bardzo bliskie kontakty.

Jeszcze przedwczoraj w szpitalnym łóżku spotkała się z dyrekcją szkoły. Jej życzeniem było m.in. fundowanie co roku jednemu, znajdującemu się w najtrudniejszej sytuacji materialnej uczniowi stypendium. Prof. Simona Kossak przekazała także część swoich osobistych przedmiotów łomzyńksiemu liceum. Dyrektor placówki, Lidia Radziwnowicz powiedziała Radiu Białystok, że żałoba w szkole trwać będzie aż do pogrzebu prof. Simony Kossak. Wezmą w nim udział wszystcy uczniowie placówki.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę