Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Architekt nadal poszukiwany

Od 9 miesięcy władze Łomży poszukują nowego architekta miejskiego. Stanowisko jest wolne od czerwca ubiegłego roku. Wówczas to funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymali Andrzeja Z. ówczesnego architekta Łomży, który stanowisko to zajmował przez ostatnie kilkanaście lat.

Byłemu architektowi miejskiemu Łomży Prokuratura Apelacyjna w Lublinie postawiła zarzuty przyjęcia 10 tys zł łapówki od przedstawicieli firmy Echo Investment chcącej wybudować w Łomży pierwszy hipermarket. Architekt miejski trafił na trzy miesiące do aresztu, później sąd areszt ten przedłużył o kolejne 3 miesiące.
Od czasu zatrzymania Andrzeja Z., mimo ogłoszenia czterech konkursów, prezydentowi Łomży nie udało się znaleźć osoby, która chciałaby objąć zwolniony fotel. Teraz ogłoszono konkurs po raz kolejny. Ewentualni ochotnicy swoje podania wraz z dokumentacją potwierdzająca wykształcenie o kierunku architekt, uprawnienia budowlane o specjalności architektonicznej, a także przynależność do Okręgowej Izby Architektów lub Urbanistów i minimum 3 letni staż pracy na stanowisku kierowniczym mogą składać w łomżyńskim ratuszu do 22 marca.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę