Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Mężczyzna, który uległ wypadkowi w Zakopanem nie był mieszkańcem Łomży a Kolna.

47-letni nauczycieli z Kolna spadł dziś rano z kolejki krzesełkowej na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem. (Wcześniej Polska Agencja Prasowa informowała, że jest to mieszkaniec Łomży). Mężczyzna doznał złamania dwóch żeber i ogólnych potłuczeń. W kacji ratowniczej uczestniczył śmigłowiec Lotniczego Pogotowa Ratunkowego, ratownicy TOPR, strażacy i policjanci. Nie udało nam się jednak ustalić w jakiej szkole pracuje ofiara wypadku. Na szczęście mężczyzna nie był opiekunem grupy uczniów, a uczestniczył w wycieczce osób dorosłych. Policja pobrała mu krew do badań na zawartość alkoholu, ale wyników jeszcze nie ma. Badania szpitalne wykazały, że w wyydychanym powietrzu było 2,3 prom. alkholu.

Operacja ratowania życia mężczyzny będzie bardzo kosztowna. Samo tylko użycie śmigłowca kosztowało 2,5 tysiąca złotych. Jeżeli okaże się, że nie było tu nieszczęśliwego wypadku, a mężczyzna sam wyskoczył z krzesełka (taka wersja jest obecnie brana pod uwagę) - będzie musiał ponieść wszystkie koszty operacji.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę