Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Nauczyciel z Łomży spadł z kolejki krzesełkowej w Zakopanem. Jest lekko poturbowany.

47-letni nauczyciel z Łomży spadł w czwartek z kolejki krzesełkowej na Polanie zymoszkowej w Zakopanem. Do wypadku doszło przy szóstej podporze, gdy krzesełko poruszało się na wysokości ok. 5 m - podała policja. Mężczyznę przetransportowano śmigłowcem do zakopiańskiego szpitala. Tam okazało się, że pacjent jest pijany i poza złamaniem dwóch żeber oraz ogólnymi potłuczeniami ciała nic więcej mu się nie stało. Nie wiadomo jeszcze, kto zapłaci za kosztowną akcję ratunkową. Na miejsce wypadku, oprócz załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, wezwano strażaków, TOPR-owców i policjantów, którzy badają okoliczności zdarzenia. Pracownicy obsługujący kolejkę, opierając się na relacjach świadków, powiedzieli PAP, że mężczyzna nie wypadł z krzesełka lecz z niego wyskoczył, przeciskając się pod poręczą zabezpieczającą.

Każde 6-osobowe krzesełko tej kolejki jest wyposażone w metalowy pałąk opuszczany przez pasażerów na wysokość pasa siedzących, aby chronić ich w czasie jazdy przed przypadkowym wypadnięciem. (PAP)

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę