Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 06.03.2007

Szanowni Państwo, już w najbliższą sobotę, tj. 10.03.br., o godz. 14:00, pierwsze spotkanie na stadionie Łomżyńskim, drużyn: ŁKS BROWAR ŁOMŻA – Polonia Bytom!

    W imieniu Łomżyńskiego Klubu Sportowego serdecznie zapraszamy Przedsiębiorców na  odpoczynek od pracy i dotlenienie płuc świeżym powietrzem!

Karnety na rozgrywki piłkarskie ŁKS BROWAR ŁOMŻA, można nabyć w biurze Łomżyńskiego Klubu Sportowego, ul. Zjazd 10, tel. 086 216-46-36.

W I T A M Y  W  II  L I D Z E !!!


    

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura
Edyta Gawrych

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę