Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Bilardowa liga z Łomżą

Główne zdjęcie
Klub 54 Łomża

Po raz pierwszy w historii klub z Łomży będzie brał udział w rozgrywkach II Polskiej Ligi Bilardowej. Sześcioosobowa drużyna w rozgrywkach występować będzie pod nazwą „Klub 54 Łomża”. Rozgrywki ligowe zaczynają się już w najbliższą sobotę. Pierwszy przeciwnikiem łomżan będzie drużyna Wodnego Parku Konsalnet Warszawa.

II liga składa się z 36 drużyn z całej Polski, podzielonych na 5 grup po 6 lub 8 zespołów w każdej grupie. Rozgrywki drugoligowe prowadzone są systemem „każdy z każdym”, mecz i rewanż w pięciu grupach regionalnych.
Każdy mecz składał się będzie z 4 indywidualnych pojedynków:
    1x “14/1” do 100 punktów (bez ograniczenia podejść)
    1x “8” do 10 wygranych partii
    2x “9” do 10 wygranych partii

Drużyna, która zdobędzie I miejsce w swojej grupie otrzyma prawo uczestnictwa w turnieju finałowym o mistrzostwo II Polskiej Ligi Bilardowej.

Drużyna Klubu 54 Łomża składa się z sześciu zawodników tj. Marek Kucisz, Bartosz Kucisz, Karol Łupiński, Grzegorz Konopka, Tomasz Gutowski i Paweł Wądołowski.

Pierwszy mecz Klubu 54 Łomża zagra 10 marca 2007. Łomżan podejmie drużyna Wodnego Parku Konsalnet Warszawa.
Ligę bilardową będzie można oglądać także w Łomży. W mieście zostanie rozegranych pięć ligowych spotkań. Rozgrywki będą prowadzone w siedzibie klubu „Klub 54” Aleja Legionów 54. Najbliższe takie spotkanie 28 kwietnia. Łomżanie będą podejmować wówczas grupę DUET Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki. Kolejne ligowe spotkania w Łomży odbędą się: 2 czerwca mecz z METAL FACH LP II Sokółka, 1 września mecz z Wodny Park Konsalnet Warszawa, 3 listopada mecz z Arena Warszawa, 24 listopada mecz z Frame Łódź.
Start łomżyńskiej drużyny bilardowej w ligowych rozgrywkach nie byłby możliwy bez sponsorów. Sponsorem główny zespołu„Klub 54 Łomża” jest Przedsiębiorstwo Ubezpieczeniowe UNIQA, a finansowo i materialnie drużynę wspierają także Żywiec, Mazurskie Plandeki i Complex Druk.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę