Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Boże Ciało

Uroczystości Bożego Ciała w Łomży rozpoczną się o 10-tej mszą św. w 500-letniej Katedrze. Przewodniczyć im będzie ordynariusz diecezji łuckiej na Ukrainie, - biskup Marcjan Trofimiak. Procesję poprowadzi ordynariusz diecezji bp Stanisław Stefanek. Przejdzie ona ulicami: Sadową, Polową, Aleją legionów przez Plac Kościuszki, Długą i Rynek Starego Miasta, Giełczyńską i Dworną do Katedry. Tradycyjnie w łomżyńskiej procesji oprócz wiernych z całej diecezji, weźma też udział goście z kraju i zagranicy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę