Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wzrastają czynsze w obu największych spółdzielniach mieszkaniowych w Łomży

W Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zmieniają się opłaty za fundusz eksploatacyjny i remontowy, wywóz śmieci i za windę. W SM "Perspektywa" zaś więcej będą płacić lokatorzy na fundusz esploatacyjny, za sprzątanie klatek schodowych i wywóz śmieci. Podwyżki spowodują, że miesięczny czynsz, jaki płaci 4-osobowa rodzina mieszkająca w 60-metrowym mieszkaniu, wzrośnie (bez opłat za windę) o ponad 7 zł w Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i o prawie 12 w "Perspektywie".

Tak wysoka podwyżka w tej drugiej spółdzielni wynika m.in z tego, że ujednoliciła ona do 7 gr za metr kwadratowy mieszkania, współczynnik za straty wody, w ŁSM współczynnik ten jest obliczany dla każdego bloku osobno.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę