Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Grypa zaczyna atakować

W ubiegłym tygodniu na terenie województwa podlaskiego odnotowano 129 przypadków zachorowań na grypę. Najwięcej zachorowań było w powiatach grajewskim i wysokomazowieckim. W Łomży i najbliższej okolicy odnotowano 6 przypadków grypy.

129 przypadków grypy w całym województwie to nie jest dużo, zwłaszcza że w sąsiednich województwach przypadki grypy liczy sie na tysiące – podkreśla Artur Wnuk, rzecznik podlaskiego sanepidu. Dodaje on jednak,  że jeszcze tydzień wcześniej grypy w województwie podlaskim praktycznie wcale nie było.
Niestety co szósta osoba u której wykryto grypę musiała być hospitalizowana.  Do szpitala trafiły 22 osoby z czego 12 osób to dzieci.
    
Jak podkreśla Wnuk należy się spodziewać coraz większej liczy przypadków grypy wśród mieszkańców regionu. Grypa jest wszędzie wokół. Zarówno w województwach mazowieckim jak i lubelskim tygodniowo przybywa po kilka tysięcy nowych zachorowań na grypę.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę