Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Gdzie i czyj hipermarket?

Główne zdjęcie
projekt Galerii Veneda

O potrzebie budowy w Łomży hipermarketu już chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Chce go zdecydowana większość mieszkańców. Problem jest tylko miejsce w którym miałby zostać wybudowany i ...aby przy tym znowu nie załamano prawa. Na razie rysują się dwie koncepcje budowy wielkiego centrum handlowego. Jedno z nich miałoby się znajdować przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej, drugie na Bawełnie. Jakie są plany dotyczące budowy w Łomży hipermarketu można będzie się przekonać już we wtorek.


Na posiedzeniu Komisji Rozwoju, Przedsiębiorczości i Zagospodarowania Przestrzennego Rady Miasta swoje plany dotyczące zagospodarowania terenów przy ul. Zawadzkiej róg Gen. Wł. Sikorskiego i hal po byłych Łomżyńskich Zakładach Bawełnianych „Narew” przedstawią ich właściciele. Ten pierwszy teren – w pobliżu Sanktuarium Miłosierdzia Bożego - należy do kieleckiej firmy Echo Investment, a hale po Bawełnie do dwóch łomżyńskich biznesmenów Jerzego Wierzbowskiego i Artura Zawadzkiego. Wszyscy zapowiadają, że chcą aby to na ich terenach powstało pierwsze (a nawet „jedyne”) duże centrum handlowe w Łomży.  

Jako pierwsi swoją koncepcję nowym radnym miasta będą mogli przedstawić łomżanie. Prezentacja zamierzeń produkcyjno-usługowych właścicieli hali po byłych Łomżyńskich Zakładach Bawełnianych „Narew” w Łomży zaplanowana jest na godz. 13.00 – 14.00. Po nich na salę wejdą przedstawiciele Echo Investment, którzy przybliżą projekt galerii Weneda na terenie położonym w Łomży przy ul. Zawadzkiej róg Gen. Wł. Sikorskiego.

Dodajmy, że posiedzenia komisji Rady Miasta są otwarte i każdy kto ma na to ochotę może przyjść.   Komisja zbierze się w sali narad Urzędu Miejskiego przy Starym Rynku 14.

    zobacz: Galeria „Veneda” i Bawełnę widzę ogromną...

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę