Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Komisarzem zarządzającym województwem podlaskim ma być Wiesław w Kamieński

Główne zdjęcie
Wiesław Kamieński

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy komisarzem zarządzającym województwem podlaskim ma być Wiesław Kamieński. Jest on doradcą wojewody podlaskiego, był doradcą do spraw Polski Wschodniej byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza. Pochodzi z Białegostoku. Przypomnijmy, że odbędą się nowe wybory do sejmiku województwa podlaskiego, bo radnym nie udało się wybrać pełnego 5-osobowego zarządu.

Na wczorajszej sesji udało się tylko powołać Marka Olbrysia z PiS na wicemarszałka, a kilka tygodni temu sejmik wybrał na marszałka Bogusława Dębskiego z Prawa i Sprawiedliwości oraz Andrzeja Chmielewskiego z Samoobrony na wicemarszałka. Koalicja próbowała stworzyć zarząd samodzielnie, opozycja żądała 2 stanowisk w zarządzie i dwóch w sejmiku. Nikt nie chciał ustąpić. Obie strony miały w sejmiku po tyle samo głosów - 15. Do czasu nowych wyborów do sejmiku województwem będzie zarządzał komisarz.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę