sobota, 19 października 2019 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Komisarzem zarządzającym województwem podlaskim ma być Wiesław w Kamieński

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy komisarzem zarządzającym województwem podlaskim ma być Wiesław Kamieński. Jest on doradcą wojewody podlaskiego, był doradcą do spraw Polski Wschodniej byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza. Pochodzi z Białegostoku. Przypomnijmy, że odbędą się nowe wybory do sejmiku województwa podlaskiego, bo radnym nie udało się wybrać pełnego 5-osobowego zarządu.

Wiesław Kamieński
Wiesław Kamieński
Na wczorajszej sesji udało się tylko powołać Marka Olbrysia z PiS na wicemarszałka, a kilka tygodni temu sejmik wybrał na marszałka Bogusława Dębskiego z Prawa i Sprawiedliwości oraz Andrzeja Chmielewskiego z Samoobrony na wicemarszałka. Koalicja próbowała stworzyć zarząd samodzielnie, opozycja żądała 2 stanowisk w zarządzie i dwóch w sejmiku. Nikt nie chciał ustąpić. Obie strony miały w sejmiku po tyle samo głosów - 15. Do czasu nowych wyborów do sejmiku województwem będzie zarządzał komisarz.
190729010534.gif

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę