Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

ROYAL UNIBREW kupi Browar Łomża

Zarząd "PEPEES" zawarł z "ROYAL UNIBREW" A/S z siedzibą w Faxe, Dania umowę warunkową sprzedaży udziałów Browaru Łomża – podała spółka w komunikacie giełdowym. Za łomżyńskiego producenta piwa Duńczycy zapłacą 126 mln zł

Zawarcie umowy rozporządzającej udziałami oraz faktyczne zamknięcie transakcji nastąpi najpóźniej do dnia 15 czerwca 2007r. po wypełnieniu przez PEPEES i ROYAL UNIBREW szeregu warunków zawieszających m.in.  uzyskania decyzji Prezesa UOKiK wyrażającej zgodę na transakcję zgodnie z przepisami Ustawy o Ochronie Konkurencji i Konsumentów.

Duńska firma Royal Unibrew A/S, druga pod względem wielkości grupa piwowarska w Skandynawii. Jest producentem m.in. piwa FAX.

Grupa Royal Unibrew zatrudnia na całym świecie około 2.300 pracowników i eksportuje swoje produkty do 65 krajów.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę