Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 14.02.2007 - przypomnienie

    Szanowni Państwo, przypominam, iż w dniu jutrzejszym, tj. 15.02.br.(czwartek), odbędzie się spotkanie z Panem Prezydentem Jerzym Brzezińskim, na temat utworzenia podstrefy Ekonomicznej w Łomży.

    Dla zainteresowanych przesyłamy w załączniku wzór Listu Intencyjnego (który jest niezbędny do uruchomienia procedury tworzenia podstrefy), który należy przekazać dla Zastępcy Prezydenta Miasta Łomża Pana Marcina Sroczyńskiego lub zabrać na jutrzejsze spotkanie.

    Zapraszamy na godz. 14:00 do Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta /II piętro/.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie biura Izby o udziale w spotkaniu. Dziś do godz. 16:00 czekamy na zgłoszenia.

Czekamy także na Państwa pytania do Zarządu Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, pod adresem: biuro@iph.lomza.pl / które przekażemy adresatowi lub o kontakt osobisty z Prezesem Maciejem Zajkowskim, tel. 698-66-66-00/.

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Załączniki


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę