Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Dni Kultury Uczniowskiej w dniach 18-19 stycznia 2007r.

Uczniowie ZSE i O nr 6 w Łomży mogli wykazać się inicjatywą, pomysłowością, zaangażowaniem w Dniach Kultury Uczniowskiej, które miały miejsce w naszej szkole 18 i 19 stycznia 2007. Na sali gimnastycznej można było obejrzeć zawody sportowe „Strongmen” (klasa II TA), „Stronghand” (IPB), „Przeciąganie liny” (IPC), mecz piłki siatkowej nauczyciele kontra uczniowie. 19 stycznia wszyscy czekali na Wybory Miss Ekonomika 2007, ale przed tą uroczystością zaprezentowała się klasa II A w „Osobowości Ekonomika”, III TB w konkursie piosenki „Disco polo dance”, I TB w skeczu „Miejsce mężczyzny…”, I PA w konkursie Kareoke. O godzinie 12.00 rozpoczęły się wybory Miss Ekonomika 2007. W przerwie wyborów miało miejsce rozdanie nagród najlepszym sportowcom Ekonomika oraz kabareton ”Takich trzech, jak nas dwóch, to …” przygotowany przez klasę II PC, pokaz mody przygotowany przez klasę I A.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Aneta Wiktorzak
wt, 13 lutego 2007 09:57
Data ostatniej edycji: wt, 13 lutego 2007 10:02:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę