Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pepees jak na drożdżach...

Pepees S.A. jedyna łomżyńska firma notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie z sesji na sesję bije swoje rekordy cenowe. W poniedziałek na zamknięciu sesji za jedna akcję spółki płacono po 154,50 zł. W ciągu jednej sesji akcje spółki zdrożały o ponad 10%, a dzięki temu Pepees znalazł się w gronie spółek które w poniedziałek zanotowały największe wzrosty.


Gwałtowny wzrost cen akcji łomżyńskiej spółki zaczął się w ubiegły poniedziałek. Na otwarciu notowań cena akcji Pepeesu wynosiła wówczas 126 zł. Z sesji na sesję ceny rosły, a dziś osiągnęły poziom 154,50 zł. Oznacza to, że walory spółki w ciągu siedmiu dni wzrosły niemal 24%.  

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę