Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

3 ofiary zimy znaleziono rano w Podlaskiem.

Aż 3 osoby zamarzły minionej nocy w województwie podlaskim. Wszystkie znaleziono dziś rano, a lekarze stwierdzili zgon w wyniku wyziębienia organizmu. W Porosłach przy drodze krajowej nr 8 znaleziony został 50-letni mężczyzna. Podobne zgłoszenie otrzymał Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie. Mieszkańcy Białaszewa znaleźli zamarznięte zwłoki 61-letniego rolnika. A tuż po godzinie 9:00 w jednej z altanek na obrzeżach Suwałk znaleziono zwłoki 29-latka.

W ciągu ostatnich najmroźniejszych nocy i dni podlascy policjanci uratowali przed zamarznięciem kilkadziesiąt osób. Większość z nich była w stanie upojenia alkoholowego. Część to ludzie bezdomni. W sobotę suwalscy policjanci uratowali 54-letnią kobietę znalezioną w przydrożnym rowie. Kobieta leżała bez butów w wysokim śniegu. Wychłodzoną bezdomną mundurowi zabrali do szpitala. Lekarze stwierdzili, że gdyby nikt jej nie pomógł z pewnością na ratunek byłoby za późno. Podlascy policjanci od kilku dni odwiedzają miejsca, gdzie mogą być bezdomni, którzy chcą ogrzać się przed mrozem. Policjanci mają za zadanie przewozić osoby, którym zagraża zamarznięcie do domów, ciepłych noclegowni, izb wytrzeźwień lub zapewniać nocleg w pomieszczeniach jednostek policji. Tej zimy w Podlaskiem w wyniku wyziębienia organizmu życie straciło już 5 osób.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę