Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

PZPN: Stadion w Łomży prawie drugoligowy

Stadion Łomżyńskiego Klubu Sportowego po modernizacji spełnia wymagania PZPN-u. To wniosek z wizyty przedstawiciela związku na obiekcie przy ul. Zjazd – informuje Gazeta Współczesna. Trzeba wprowadzić jeszcze kilka kosmetycznych poprawek i już... Opinia przedstawiciela PZPN nie jest jednak ostateczną decyzję o tym, czy ŁKS będzie mógł rozgrywać drugoligowe mecze na własnym stadionie. O tym zdecyduje wizytator, który do Łomży przyjedzie tydzień przed rozpoczęciem rundy wiosennej – podkreśla dziennik.

Przedstawiciel Polskiego Związku Piłki Nożnej w sobotę przyjechał do Łomży na wniosek klubu. Uznał, że stadion wymaga tylko kilku, niewielkich poprawek.
- Chodzi przede wszystkim o ponumerowanie sektorów oraz pomalowanie bramek wyjściowych, żeby łatwiej było je identyfikować – mówi Współczesnej Tomasz Filipkowski, wiceprezes ŁKS-u.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę