Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pijany kierowca próbował przekupić policjanta

Za jazdę po pijanemu i próbę przekupienia policjanta odpowie zatrzymany przez grajewskich policjantów 30-letni kierowca golfa. W miniony piątek wieczorem policyjny patrol z Grajewa na trasie z Mścich do Radziłowa zatrzymał do kontroli drogowej Kierowcę wolskvagena. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że mieszkaniec pobliskich Słucz jest pijany. Urządzenie w wydychanym przez niego powietrzu wykazało prawie 2,8 promila alkoholu. Mężczyzna w zamian za odstąpienie od dalszych czynności służbowych usiłował wręczyć policjantowi 250 euro.

Został zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. Zabezpieczone zostały również wręczane przez niego pieniądze. Za swoje wyczyny odpowie przed sądem.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę