Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Stanisław Pietruszyński z Łomży kupił 34 procent akcji Podlaskich Zakładów Zbożowych w Białymstoku

Stanisław Pietruszyński z Łomży kupił ponad 40 tysięcy akcji Podlaskich Zakładów Zbożowych w Białymstoku. To ponad 34 procent akcji tej firmy. Stanisław Pietruszyński był jedyną osobą, która stanęła do przetargu i kupiła akcje Zakładów. Akcje nominalnie warte były 100 złotych jednak Ministerstwo Skarbu Państwa zażądało minimalnej ceny za akcję w kwocie 155 złotych. Po ewentualnym zaakceptowaniu wygrywającego w przetargu Skarb Państwa będzie miał 60 dni na wydanie akcji.

Stanisław Pietruszyński jest prezesem firmy Agrocentrum z Kolna, która jest większościowym udziałowcem PZZ-tu. Posiada także hurtownię spożywczą Agra w Zambrowie. Skarb Państwa ma jeszcze 15 procent akcji, które trafią do pracowników i rolników. Podlaskie Zakłady Zbożowe w Białymstoku zatrudniają ponad 100 osób.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę