Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Trudne warunki utrzymują się na drogach w całym regionie

Główne zdjęcie
Łomża, Al. Legionów

Zasypane śniegiem i śliskie drogi - tak jest teraz w całym regionie. W nocy sypał śnieg, i teraz w wielu miejscach województwa też pada. Od godzin wieczornych nie było żadnych wypadków, w których ucierpieliby ludzie. Za to na drodze krajowej nr 61 Grajewo - Stawiski, koło wsi Łubiany zderzyły się 4 tiry. Na śliskiej nawierzchni jedną z ciężarówek zarzuciło, po czym z tyłu i z przodu najechały na nią kolejne. Ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo. Spychacze wyjechały już na podlaskie drogi, lecz na razie, nawet w samym Białymstoku są ulice, po których trudno przejechać. W regionie na wielu drogach leży zajeżdzony śnieg przykryty warstwą świeżego. W dodatku wieje miejscami dość silny wiatr, który nawiewa śnieg z pól. W dzień na szczęscie wg.synoptyków opady śniegu będą przelotne. Wczoraj doszło do trzech poważnych wypadków w naszym regionie.

Na trasie Białystok - Zabłudów zderzyły się dwa samochody osobowe. A na drodze Łomża - Wysokie Mazowieckie w Konopkach Młodych samochód osobowy podczas wyprzedzania uderzył w tył tira. W tych dwóch wypadkach rannych zostało 7 osób. Na drodze Białystok - Ełk zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. 4 osoby przewieziono do szpitala.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę