Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Najlepszy sprint w Polsce

Świetne występy zanotowali lekkoatleci LKS „Narew” Kurpiewski Łomża podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale 26-28.01.2007r. Złoty medal w biegu na 60m Juniorów zdobył Artur Zaczek, doskonałym rezultatem 6,88s. Ten niezwykle utalentowany sprinter czyniący stale postępy sportowe jest uczniem ZSEiO nr.6 w Łomży, członkiem Kadry Narodowej Juniorów w sprincie i głównym kandydatem do startu w tegorocznych Mistrzostwach Europy, które odbędą sie w Holandii.

Dużą niespodziankę sobie i trenerowi sprawił niespełna 17-sto letni Hubert Wiśniewski, który w finałowym biegu Juniorów Młodszych  w biegu na 60m-7,10s zajął III miejsce. To jego nowy rekord życiowy, wynik który pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. Hubert jest uczniem I klasy II LO w Łomży.
Dobre miejsce zdobyła debiutująca w tego typu zawodach Magda Żebrowska ucz. PG. w Piątnicy, która w pchnięciu kulą Juniorek Młodszych zajęła VI miejsce-11,04m.
W biegu na 60m Juniorek Magda Konopka zajęła 9-te miejsce i do startu w finale zabrakło jej zaledwie 0,02 sekundy. Start młodzieży należy uznać tym bardziej za udany, gdyż w Łomży brak jest obiektów, na których można przygotować się do zawodów halowych.
- Najważniejszy jest jednak zapał, praca nad sobą, praca i jeszcze raz praca – podkreśla trener łomżyńskich lekko atletów Jan Kotowski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę