Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 30 stycznia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Na 15 lat więzienia skazał Sąd w Łomży 28-letniego Krzysztofa W. za zabójstwo ojczyma

Dramat rozegrał się jesienią 2005 roku w jednym z mieszkań w centrum miasta, przy ul. Senatorskiej. Podczas przyjęcia alkoholowego syn właścicielki mieszkania używając pobitych butelek i noża zabił 45-letniego Wiesława D. Jak ustalono w trakcie procesu, był to efekt 15-letnich waśni pomiędzy mężczyznami, w wyniku których kilka lat wcześniej ojczym uderzył nożem swojego pasierba. "Krzysztof W. działając z zamiarem bezpośrednim zabójstwa Wiesława D. zadał mu wiele ciosów, z których jeden okazał się śmiertelny" -podkreślała prokurautura i sąd.

Podejrzany nie przyznał się do winy. Twierdził, że zabójczynią jest jego żona. Jednak zdaniem prokuratora Tadeusza Marka przeczą temu przede wszystkim ustalenia biegłych oraz ekspertyzy kryminalistyczne. "Wina Krzysztofa W. nie ulega wątpliwości" - ustalił sąd i skazał Krzysztofa W. na 15 lat pozbawienia wolności. Wyrok nie jest prawomocny, ale prokuratura go nie neguje. Nieznane jest stanowisko obrony, gdyż podczas ogłaszania wyroku obrońcy nie było w sali rozpraw.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę