Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wigilia

          18 grudnia 2006r w restauracji „Panorama” odbyło się spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Przyjaciół Nowogrodu i Klubu Seniora oraz chóru ze Szkoły Podstawowej w Nowogrodzie. Należy w tym miejscu przyznać, że tego rodzaju wyjątkowo miłych spotkań w gronie stowarzyszenia mamy coraz więcej.
         Na otwarcie przemawiał Burmistrz Józef Piątek i Prezes SPN Lilia Estkowska.
 Po oficjalnej przemowie, w której zawarte były bardzo serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, a także serdeczne podziękowania za aktywny udział w pracach Stowarzyszenia dzieliliśmy się święconym opłatkiem. Chór uprzyjemniał wszystkim czas śpiewając kolędy.
Głos Nowogrodzki
cz, 25 stycznia 2007 11:22
Data ostatniej edycji: pt, 21 września 2007 08:58:38

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę