Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Łomżyńskie tenisistki nie do pokonania

Monika Narolewska z SKTS-u Łomża wygrała trzeci Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów w Tenisie Stołowym. Turniej rozegrano w sobotę w Suchowoli. Co ciekawe łomżanki zajęły także dwa kolejne miejsca. Na drugim miejscu uplasowała się Katarzyna Listwon, a trzecia była Weronika Łuba.


W turnieju sklasyfikowano 37 zawodniczek. W tej grupie było sześć łomżanek. Wszystkie znalazły się na miejscach od 1 do 12 drużynowo turniej zwyciężył tenisistki Eurocentr Suchowola, przed SKTS-em  Łomża i białostocką Ósemką.
Rywalizację mężczyzn wygrał Mateusz Czernik z Dojlid Białystok. Najlepszy z łomżyńskich  zawodników – Tomasz Kozłowski który w klasyfikacji ogólnej zajął miejsce pomiędzy 25 a 32.  
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę