Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Czy będą ubiegać się o zwrot akcyzy?

Ponad 3 tysiące 800 samochodów sprowadzonych z zagranicy i podlegających akcyzie zarejestrowano od 1 maja 2004 roku w wydziale komunikacji Urzędu Miejskiego w Łomży. Prawdopodobnie jednak nie wszyscy właściciele będą ubiegać się o zwrot podatku.

Jak poinformował naczelnik wydziału, Wiesław Doda, nawet ostatnio podlegli mu pracownicy zwrócili uwagę na dokumenty pojazdu, u którego wysokość akcyzy została ustalona na 2 zł.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę