Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Biznes bez barier – utworzenie transgranicznego punktu obsługi interesanta biznesowego w Łomży

Umowa nr IG-2004/PL-UB/NIEM/2.2/U-26/06 o dofinansowanie Mikroprojektu nr NEB/NIEM/06/33 w ramach Programu Polska– Białoruś–Ukraina INTERREG III A/TACIS CBC 2004-2006

Urząd Miejski w Łomży zaprasza właścicieli i pracowników z sektora MSP z regionu Łomżyńskiego do udziału w projekcie - „Biznes bez barier – utworzenie transgranicznego punktu obsługi interesanta biznesowego w Łomży”.  
Projekt obejmuje mieszkańców podregionu łomżyńskiego po stronie polskiej i mieszkańców grodzieńszczyzny po stronie białoruskiej.
Do uczestnictwa w projekcie zakwalifikowana zostanie 15 osobowa grupa z Polski i   10 osobowa z Białorusi. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Deklaracja udziału w szkoleniu do pobrania na stronie Miasta www.lomza.pl i Agencji Rozwoju Regionalnego www.podlaskie.org.pl, po wypełnieniu powinna być dostarczona do:

Agencja Rozwoju Regionalnego S. A. w Łomży
18-400 Łomża, ul. M.C. Skłodowskiej 1
tel./fax: (086) 216 33 26; 473 53 60
e-mail: arr@podlaskie.org.pl
www.podlaskie.org.pl


    Celem mikroprojektu „Biznes bez barier - utworzenie transgranicznego punktu obsługi interesanta biznesowego w Łomży” jest:
  • utworzenie transgranicznego Centrum Obsługi Interesanta Biznesowego w Łomży,
  • zmniejszenie i ograniczenie barier dla przedsiębiorców i inwestorów poprzez obsługę oraz poprawę dostępu do informacji,
  • współpraca gospodarcza i handlowa miast przygranicznych.

    Produkty mikroprojektu mają zlikwidować bariery w rozwoju współpracy wynikające z niedostatecznej wiedzy podmiotów gospodarczych o partnerach, warunkach prowadzenia działalności gospodarczej po obu stronach granicy. Mikroprojekt ułatwi nawiązanie kontaktów handlowych, a w efekcie przyczyni się do rozwoju gospodarczego obu obszarów i tworzenia nowych miejsc pracy.


Beneficjent Projektu: Miasto Łomża
Partnerzy projektu: Grodzieński Obwód Stowarzyszenia Farmerów na Białorusi i Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Łomży.

Więcej informacji na stronie Miasta i ARR .

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W SZKOLENIACH I W PROJEKCIE!

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę