Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Z Browaru Łomża do PGNiG

Główne zdjęcie
Anna Heinrich
fot. archiwum

Anna Heinrich, współautorka sukcesu marki Łomża Export, nie pracuje już w Browarze Łomża. Była dyrektor marketingu łomżyńskiego browaru teraz jest dyrektorem marketingu ale w Polskim Górnictwie Naftowym i Gazownictwie. PGNiG to jedna z największych firm w kraju.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA jest największą polską spółką działającą na polskim rynku poszukiwania, wydobycia i handlu gazem ziemnym. Spółka dostarczają gaz ponad 6 mln klientom indywidualnym oraz mniejszym firmom.  
Kilka dni temu Anna Heinrich objęła w niej funkcję dyrektora w Departamencie Marketingu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę