Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Pracownicy z pensją... do wzięcia

Agencja Rozwoju Regionalnego w Łomży po raz drugi ogłasza nabór podmiotów gospodarczych oraz absolwentów uczelni wyższych, niezarejestrowanych jako osoby bezrobotne, do projektu którego celem jest podniesienie innowacyjności poprzez dwunastomiesięczne staże, prowadzące do wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstw i współpracy z sektorem badawczo-rozwojowym. Stażysta otrzymywać będzie wynagrodzenie w wysokości 1 600 PLN, pomniejszone o składki z tytułu zatrudnienia.


Program „Staże Innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim – II edycja”  realizowany jest w ramach działania 2.6 Regionalne Strategie Innowacyjne i Transfer Wiedzy – Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

Staże odbywać się będą na terenie Podregionu Łomżyńskiego (Powiat Grajewski, Kolneński, Łomżyński, Wysokomazowiecki, Zambrowski, Miasto Łomża) w sektorze Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Stażyści muszą być zameldowani na stałe na terenie Podregionu Łomżyńskiego.

Wzory dokumentów zgłoszeniowych dostępne są na stronie internetowej: www.podlaskie.org.pl
Komplet dokumentów w formie elektronicznej i papierowej należy składać do 15 lutego 2007 r. w siedzibie  Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Łomży przy ul. M.C. Skłodowskiej 1.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę