Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Promocja wewnętrzna z dnia 10.01.2007

    Na prośbę i w imieniu naszego członka P. Wandy Wałkuskiej serdecznie zapraszam dnia 27 stycznia (sobota) br., godz. 19.00, do Hotelu „ZBYSZKO” w Nowogrodzie na Bal Przyjaciół Amazonek.

    W czasie imprezy odbędzie się aukcja, podczas której będą licytowane różne przedmioty (np. obrazy, butelki z markowymi nalewkami itp.), z których całkowity dochód zostanie przekazany na konto Stowarzyszenia. Poza tym organizatorzy przygotowali dla Państwa moc atrakcji konkursy z nagrodami, loterię fantową, gorące dania, przekąski oraz napoje podgrzewające atmosferę.

    Cena zaproszenia od pary wynosi 350 zł, z których 100 zł zostanie przekazane na rzecz stowarzyszenia. (dzięki takim spotkaniom został zakupiony mammograf do łomżyńskiego szpitala)


UWAGA! Istnieje możliwość dojazdu z Łomży na Bal Radiotaxi (tel. 9626 lub 800171718) – koszt: 2 pary 25 zł, natomiast powrót 2 pary – 30 zł, bądź wynajęcie pokoju w hotelu – cena dla 1 pary – 50 zł.


    Chętni do udziału w balu mogą uzyskać bardziej szczegółowe informacje u P. Wandy Wałkuskiej pod numerem tel. 695-55-11-11.

Życzymy dobrej i „pożytecznej” zabawy!


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

  
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę