Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

„Pierwsze” w Łomży pierwsze

I LO im. Tadeusza Kościuszki jest najlepsza szkoła ponadgimnazjalna w Łomży. Według rankingu szkół dziennika Rzeczpospolita „pierwszy”ogólniak zajął trzecie miejsce w województwie podlaskim i 37 w kraju. Z Łomży w rankingu znalazło się jeszcze tylko jedna szkoła – Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7. Popularna „Weta” znalazła się na 18 miejscu w województwie i 354 w Polsce.

Na listach Rzeczpospolitej są też: I LO im. Stanisława Konarskiego z Zambrowa – 13 miejsce w województwie i 257 w kraju i ZS im. chor. J. Szymańskiego w Marianowie – 16 w województwie i 287 w skali Polski.


Oceniając szkoły ponadgimnazjalne, autorzy rankingu wzięli pod uwagę sukcesy uczniów w 30 ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych. W rankingu znalazły się wszystkie szkoły, które miały co najmniej dwóch laureatów albo finalistów.
Laureaci byli premiowani podwójnie w stosunku do finalistów. Na ostateczną punktację miała wpływ także ogólna liczba uczniów w szkole, tak by w zestawieniu nie premiować wyłącznie dużych liceów czy techników.

zobacz: Ranking szkół ponadgimnazjalnych 2007

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę