Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

poniedziałek 8.01.2007

Gazeta Współczesna - Pijane uczennice Gazeta Współczesna - Wysadzić nie mógł

Gazeta Współczesna - Pijane uczennice
Grajewski sąd zajmie się dwiema gimnazjalistkami, które w ostatni piątek od rana spirytusem, wódką, likierem i szampanem witały weekend.
Dwie 15-letnie uczennice jednego z grajewskich gimnazjów w drodze do szkoły odwiedziły koleżankę. W jej mieszkaniu, pod nieobecność rodziców, postanowiły sprawdzić smak alkoholi trzymanych w barku. Potem poszły na lekcje. W czasie przerwy dyżurująca nauczycielka znalazła pijane dziewczyny w toalecie. Jedna z nich nie mogła utrzymać się na nogach. Dyrekcja szkoły wezwała pogotowie, które zabrało 15-latkę do szpitala. Alkomat wykazał blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Drugą z nietrzeźwych uczennic odebrali rodzice.
- Informację od razu potraktowaliśmy poważnie - mówi mł. asp. Andrzej Łagodziński, oficer prasowy grajewskiej policji. - Policjanci natychmiast pojechali do szpitala, aby ustalić jak alkohol znalazł się w rękach nastolatek. Sprawa znajdzie finał w sądzie rodzinnym.
więcej: Gazeta Współczesna - Pijane uczennice

Gazeta Współczesna - Wysadzić nie mógł
Desperat, który 1 grudnia ubiegłego roku zabarykadował się przed policjantami i straszył zdetonowaniem butli z gazem, swojej groźby nie mógłby spełnić.
Łomżyńska Prokuratura Rejonowa właśnie otrzymała ekspertyzę biegłego w tej sprawie.
– Wprawdzie mężczyzna wypuszczał gaz z butli, ale było go tam tak mało, że do eksplozji nie mogło dojść – mówi prokurator Joanna Gołaszewska.
Policjanci przyszli tego dnia do mieszkania 29-letniego Grzegorza P. na zlecenie sądu. Mieli go dostarczyć do zakładu karnego, gdzie mężczyznę oczekiwało 10 miesięcy odsiadki za fałszerstwo dokumentu. Zdesperowany Grzegorz P. nie wpuścił mundurowych. Przez zamknięte drzwi krzyczał, że wysadzi się w powietrze. Towarzysząca mu dziewczyna próbowała odstraszyć funkcjonariuszy, wysuwając pod drzwiami zaświadczenie, że jest w ciąży. Po kilku godzinach nerwów, do akcji wkroczył oddział anyterrorystyczny z Białegostoku.
więcej: Gazeta Współczesna - Wysadzić nie mógł

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę