Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Szkoły średnie

Dobiegł końca termin w którym młodzież gimnazjalna mogła wybierać szkoły, w których podejmie naukę po wakacjach. Szkoły średnie w Łomży, mimo obaw o skutki niżu demograficznego cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dyrektorzy placówek nie ukrywają jednak, że na razie nie można w pełni oceniać zainteresowania, bowiem młodzież po ukończeniu gimnazjum otrzymuje świadectwo wraz z trzema odpisami, które składa do szkół. Rekordzistą wśród szkół średnich w Łomży jest III Liceum Ogólnokształcące. Wpłynęło tam 654 podania na 224 miejsca przygotowane w 7 klasach informuje dyrektor placówki Jerzy Cieślewski.

Do najbardziej prestiżowego łomżyńskiego Bernatowicza, czyli I LO, wpłynęło 350 podań – podaje dyrektor szkoły Zygmunt Zdanowicz.
Wiadomości o tym, kto do jakiej szkoły został przyjęty będzie można sprawdzić najwcześniej 1 lipca.
Dla przykładu podamy jeszcze liczby z innych placówek. Do Zespołu Szkół Drzewnych wpłynęło 251 podań na blisko 150 miejsc. Do Liceum Katolickiego przy ulicy Sadowej dokumenty złożyło 130 uczniów. Dla nich szkoła przygotowała wstępnie 75 miejsc.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę