Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 29 stycznia 2022 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Szkoły średnie

Dobiegł końca termin w którym młodzież gimnazjalna mogła wybierać szkoły, w których podejmie naukę po wakacjach. Szkoły średnie w Łomży, mimo obaw o skutki niżu demograficznego cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dyrektorzy placówek nie ukrywają jednak, że na razie nie można w pełni oceniać zainteresowania, bowiem młodzież po ukończeniu gimnazjum otrzymuje świadectwo wraz z trzema odpisami, które składa do szkół. Rekordzistą wśród szkół średnich w Łomży jest III Liceum Ogólnokształcące. Wpłynęło tam 654 podania na 224 miejsca przygotowane w 7 klasach informuje dyrektor placówki Jerzy Cieślewski.

Do najbardziej prestiżowego łomżyńskiego Bernatowicza, czyli I LO, wpłynęło 350 podań – podaje dyrektor szkoły Zygmunt Zdanowicz.
Wiadomości o tym, kto do jakiej szkoły został przyjęty będzie można sprawdzić najwcześniej 1 lipca.
Dla przykładu podamy jeszcze liczby z innych placówek. Do Zespołu Szkół Drzewnych wpłynęło 251 podań na blisko 150 miejsc. Do Liceum Katolickiego przy ulicy Sadowej dokumenty złożyło 130 uczniów. Dla nich szkoła przygotowała wstępnie 75 miejsc.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę