Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek w Stawiskach

Dwie osoby w tym 6-letnia dziewczynka zginęły w wypadku jaki wydarzył się około 13.30 w Stawiskach. Mercedes sprinter uderzył tu w bok daewoo tico. W wypadku zginęły pasażerki deawoo – 76-letnia kobieta i jej 6-letnia wnuczka. Poważnie ranny został także kierowca daewoo tico, który z licznymi połamaniami kości nóg, miednicy, pękniętą czaszką trafił do szpitala. Kierowcy mercedesa sprintera nic sie nie stało.

Do wypadku doszło na drodze krajowej 61 na wysokości dawnego SKR-u. Jadący od Łomży dostawczy mercedes uderzył w bok skręcającego przed nim z przeciwległego pasu ruchu osobowego tico. Jak podkreśla sierżant Kamil Tomaszczuk z biura prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku przyczyną wypadku było niezachowanie ostrożności przez kierowcę tico.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę