Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Referendum w Stawiskach.

Komitet do spraw referendum w Stawiskach zaskarżył do sądu samo referendum i domaga się wyciagnięcia konsekwencji wobec przewodniczacej miejskiej komisji. Podstawą do takich działań jest wg nich skład jednej z komisji obwodowych, w której nieobecnego członka powołanego przez komisarza wyborcego zastąpił inny, nieuprawniony mieszkaniec gminy. Fakt ten podniesiono już po zakończeniu referendum i skargę w tej sprawie skierowano do sądu.

Komisarz wyborczy w swoim piśmie stwierdza, że skład jednej komisji nie miał żadnego wpływu na wynik referendum, które uznano za nieważne. Przypomnijmy, że 23 maja do urn w ośmiu lokalach w gminie Stawiski poszło niewiele ponad 100 osób z prawie 1 tys. 600 uprawnionych, z których tylko 88 uznało, że Marek Waszkiewicz powinien zostać odwołany ze swojego stanowiska.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę