Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.interia.pl

Instruktor tańca z Łomży skazany za gwałt

Na cztery lata więzienia skazał w czwartek Sąd Okręgowy w Suwałkach Jarosława P. właściciela szkoły tańca oskarżonego o gwałty na swojej uczennicy. Karę dwóch i pół roku więzienia otrzymał instruktor tańca z Łomży Dariusz S., który uczestniczył w jednym z gwałtów.

Sąd uznał Jarosława P. za winnego dokonania trzech gwałtów. Mężczyzna miał przy tym bić kobietę. Sąd utajnił uzasadnienie wyroku. Proces - ze względu na charakter sprawy - odbywał się za drzwiami zamkniętymi. Wyrok nie jest prawomocny.

Właściciel szkoły tańca po raz pierwszy zgwałcił swoją uczennicę w 1998 roku, kiedy ta miała 16 lat. Dwukrotnie zgwałcił ją także w 2004 roku w czerwcu, z tym że raz dokonał gwałtu ze swoim kolegą z Łomży, także instruktorem tańca. Odwiedzili oni kobietę w jej domu pod pretekstem rozmowy na temat jej przyszłego partnera do zawodowego tańca. Oskarżeni nie byli obecni podczas ogłoszenia wyroku.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę