Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Kosiorek zrezygnował z mandatu radnego

Józef Kosiorek zrezygnował z funkcji radnego w Radzie Miasta Łomży. Informację potwierdza przewodniczący rady Tadeusz Grzymała. Wczoraj (w środę 27 grudnia) minął termin do którego nowi radni musieli przedstawić oświadczenia majątkowe. Radny Kosiorek oświadczenia nie złożył, poinformował natomiast, że rezygnuje z mandatu radnego.

Józef Kosiorek właściciel firmy Fargotex dostał się do Rady Miasta z listy komitetu wyborczego Solidarna Łomża. Startując z pierwszego miejsca na liście zebrał 255 głosów poparcia. Niemal równo przed miesiącem złożył ślubowanie radnego, a niedawno objął funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Rozwoju, Przedsiębiorczości i Zagospodarowania Przestrzennego.
Teraz po jego rezygnacji zwolnione miejsce w Radzie Miasta zajmie Krzysztof Sychowicz.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę