Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Zaginęła po dyskotece

Główne zdjęcie
zaginiona Renata Zaremba

Rodzina, sąsiedzi, strażacy i policjanci przeczesują teren w okolicach miejscowości Wnory Wiechy w powiecie wysokomazowieckim. Wszyscy poszukują 20-letniej Renaty Zaremba. Dziewczyna w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia wyszła na zabawę do klubu „Scorpio” w miejscowości Wnory Wiechy. Tam bawiła się razem z bratem. Do domu jednak nie powróciła. Nikt też od tamtej pory jej nie widział.

Zaginiona ma 160 cm wzrostu, długie ciemne blond włosy, oczy niebieskie. W dniu zaginięcia ubrana była w ciemno-niebiesko dżinsowe spodnie, czarne kozaki i ciemną bluzkę z graficznym wzorem z przodu w postaci półkola.

Młodszy inspektor Stanisław Leszczyński z-ca komendanta powiatowego policji w Wysokiem Mazowieckiem podkreśla, że w akcji poszukiwawczej bierze udział ok. 30 policjantów i całe środowisko lokalne. Do tej pory nie natrafiono jednak na żaden ślad.

W związku z tym policjanci proszą o pomoc wszystkich, którzy widzieli Renatę Zaremba 26 grudnia lub później, a także znają aktualne miejsce jej pobytu. Osoby te proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem pod numerem telefonu 086 275-72-27 lub 086 275-72-00 , albo z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc na numer 997 lub 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę