poniedziałek, 30 marca 2020 napisz DONOS@
200324103053.gif
170302011643.gif

Kolejni chorzy na Covid-19

Foto: Kolejni chorzy na Covid-19
cz pon, 30 marca 2020 08:56

W poniedziałkowy poranek służby poinformowały o kolejnych potwierdzonych przypadkach zachorowania na Covid-19. Koronawirusa stwierdzono u czterech osób w tym starszego mężczyzny z Łomży. Jest on hospitalizowany w szpitalu w Łomży. Tu także znaleźli się starsza kobieta i starszy mężczyzna z Białegostoku, u których także potwierdzono zakażenie.

Napadli na monopolowy

Foto: Napadli na monopolowy
cz pon, 30 marca 2020 11:03

- Wczoraj po południu otrzymaliśmy zgłoszenie o kradzieży rozbójniczej, do której doszło w jednym z osiedlowych sklepów – mówi Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. Tym osiedlowym sklepem miał być sklep monopolowy. Póki co szczegóły zdarzenia nie są znane, ale policjanci podają, że zatrzymali cztery osoby.

Pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątnicy poddani badaniu na obecność koronawirusa

cz pon, 30 marca 2020 09:04

Osiemdziesięciu pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątnicy zostało poddanych badaniu na obecność koronawirusa. Akcję przeprowadzili na szkolnym boisku pracownicy łomżyńskiej Stacji Pogotowia i Grupy Nadzieja.

Jesteśmy ludźmi wielkich serc. Mimo wszystko!

Foto: Jesteśmy ludźmi wielkich serc. Mimo wszystko!
cz pon, 30 marca 2020 08:22

- Po przejściu wstępnych badań pięćdziesiąt trzy osoby oddały niemal 29 litrów krwi. To naprawdę bardzo, bardzo dużo - mówi Tadeusz Babiel podsumowując niedzielna akcję krowiodawczą w parafii Krzyża Świętego „Oddaj krew... z Chrystusem”. - Do udziału w akcji krwiodawstwa zgłosiło się aż pięćdziesiąt dziewięć wielkich serc - podkreśla.

Koronawirus wśród pracowników szpitala w Łomży

Foto: Koronawirus wśród pracowników szpitala w Łomży
cz nie, 29 marca 2020 12:36

Jeden z pracowników łomżyńskiego szpitala, który pracuje także w kilku innych miastach, m.in. Warszawie i Grajewie, jest zakażany koronawirusem. Po stwierdzeniu zachorowania także w szpitalu w Łomży rozpoczęto czynności epidemiologiczne dotyczące osób, z którymi miał kontakt.

Pożar w Taraskowie

Foto: Pożar w Taraskowie
cz pon, 30 marca 2020 08:41

Nad ranem wybuchł pożar domu jednorodzinnego w Taraskowie na terenie gminy Piątnica. W akcji ratunkowej bierze udział sześć zastępów straży pożarnej – zawodowej i ochotniczej. Strażacy mówią, że pożar został już ugaszony i na szczęście nie ma osób poszkodowanych.

Nie wypalaj trawy

Foto: Nie wypalaj trawy
cz pon, 30 marca 2020 10:10

Tylko wczoraj łomżyńscy strażacy pięciokrotnie wyjeżdżali do gaszenia pożarów traw. Strażacy przypominają, że wiosenne wypalania traw są niszczące dla środowiska i zabronione prawnie. Kodeks wykroczeń przewiduje za to karę grzywny w wysokości nawet do 5000 zł, a jeśli wypalanie traw spowoduje pożar, w którym zagrożone zostanie mienie lub życie, można trafić do więzienia nawet na 10 lat!

Nie dajmy się zwariować

Foto: Nie dajmy się zwariować
cz nie, 29 marca 2020 12:02

„Obłożony książek kupą... – jak się uczę podczas kwarantanny?” - to temat konkursu fotograficznego jaki dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomży wymyślili kreatywni nauczyciele. Konkurs „Nie dajmy się zwariować” miał uatrakcyjnić uczniom pobyt w domu i dla pole do popisów...

 
191115091651.gif
200212091655.png

Ogłoszenia płatne

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę