piątek, 19 lipca 2019 napisz DONOS@
190708095141.png
170302011643.gif

47-latek podejrzany o molestowanie dziewczynki

Foto: 47-latek podejrzany o molestowanie dziewczynki
cz cz, 18 lipca 2019 21:03

Na trzy miesiące do tymczasem aresztu trafił 47-letni mieszkaniec Łomży. Prokuratura Okręgowa w Łomży poinformowała, że w toku prowadzonego śledztwa przedstawiono Danielowi K. zarzut molestowanie małoletniej dziewczynki.

Pieniądze na strażackie zakupy

Foto: Pieniądze na strażackie zakupy
cz pt, 19 lipca 2019 11:21

- To jest wyraz wdzięczności Pan Marszałka dla Waszej ofiarnej służby – mówił Juliusz Jakimowicz, zastępca dyrektora Gabinetu Marszałka Województwa Podlaskiego przekazując strażakom ochotnikom z czterech podłomżyńskich gmin czeki na zakupy. - To jest historycznie wysokie dofinansowanie – 2 miliony złotych w skali województwa – podkreślał Jakimowicz wskazując, że dla gmin z powiatu łomżyńskiego to niemal 160 tysięcy, a wraz z powiatami grajewski, kolneńskim i zambrowskim kwota dofinansowania dla jednostek OSP wzrasta do ponad 600 tysięcy złotych.

Zbadają środowisko pod linię kolejową z Łomży do CPK

Foto: Zbadają środowisko pod linię kolejową z Łomży d...
cz pt, 19 lipca 2019 09:28

Rządowa spółka, która w Baranowie między Warszawą a Łodzią ma zbudować Centralny Port Komunikacyjny i ok. 1,6 tys. km. nowych linii kolejowych do jego obsługi, ogłosiła przetarg na wykonanie inwentaryzacji przyrodniczej. Łączny obszar poddany inwentaryzacji wynosi 220 tysięcy hektarów na terenie całego kraju. W dokumentacji przetargowej nie ma wskazanych konkretnych terenów do badań, ale Piotr Małepszak, prezes CPK sp. z o.o. mówił podczas niedawnego posiedzenia parlamentarnego zespołu ds. budowy tzw. „Kolei Warszawsko-Mazurskiej przez Łomżę”, że przetarg obejmie również odcinki linii od Ostrołęki przez Łomżę do Giżycka.

Diament, który nie błyszczy

Foto: Diament, który nie błyszczy
cz pt, 19 lipca 2019 08:02

W czerwcu dyrektor szpitala wojewódzkiego w Łomży odebrał prestiżową nagrodę „Diamentów Forbesa”. Szpital został uznany za trzecią najszybciej rosnącą średnią firmę w województwie podlaskim. Podstawą do wyróżnienia były wyniki za 2017 rok. Łomżyński szpital zakończył go z zyskiem przekraczającym 10 milionów złotych. Niestety od tego czasu sytuacja ekonomiczno-finansowa placówki znacząco się popsuła. W 2018 roku szpital odnotował stratę przekraczająca 3 miliony złotych, a na ten rok starta szacowana jest już aż na 9 i pół miliona złotych. Póki co ani zarządzający szpitalem, ani pełniący funkcję właściciela zarząd województwa podlaskiego, nie widzą symptomów wskazujących, by w kolejnych latach sytuacja mogła ulec znaczącej poprawie.

W niedzielę koncerty Dwójki TVP w Łomży

Foto: W niedzielę koncerty Dwójki TVP w Łomży
cz pt, 19 lipca 2019 12:58

To będzie największe wydarzenie medialne w Łomży od czasu wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w 1991 roku. W niedzielę wieczorem na muszli koncertowej przy ul. Zjazd rozpoczną się koncerty w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki 2019. Motto przewodnie z jakim TVP 2 objeżdża Polskę z koncertami brzmi: „Lato, Muzyka, Zabawa”, a Łomża jest jednym z 10 miast, w których zorganizowano koncerty transmitowane są na żywo w ogólnopolskiej TVP 2.

Oferty trochę tańsze, ale nadal ponad kwotę miast

Foto: Oferty trochę tańsze, ale nadal ponad kwotę miast
cz pt, 19 lipca 2019 13:56

Trzy firmy złożyły oferty w drugim przetargu na budowę nowej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łomży. Oferty są trochę niższe niż w pierwszym przetargu, ale najtańsza jest jeszcze o około 800 tysięcy droższa niż kwota jaką na realizację zadnia chcą przeznaczyć władze miasta czyli 6 milionów złotych.

Biegaczka Justyna Korytkowska dzielnie walczy z rakiem

Foto: Biegaczka Justyna Korytkowska dzielnie walczy z...
cz cz, 18 lipca 2019 15:40

- Ostatnio zdiagnozowano u mnie rzadkiego raka LAMN. Straszne jest usłyszeć taką diagnozę – tak zdarzenia miesiąc temu przedstawiła na profilu społecznościowym Justyna Korytkowska, 33-letnia utytułowana lekkoatletka z Łomży, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski ze złotym medalem na 5000 m w 2014 roku. - Gdyby to przytrafiło mi się w Polsce, to pewnie odesłaliby mnie do domu z bólem brzucha – mówi portalowi Onet. - Tym bardziej, że czułam się dobrze po podaniu środków przeciwbólowych. Tymczasem lekarze w Szwajcarii zdecydowali się na natychmiastowy zabieg.

 
190313100931.png
190207020311.gif
190419014107.gif

Ogłoszenia płatne

 
190717105202.png
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę