czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Łomża lepsza od Zambrowa

cz śr, 12 kwietnia 2006 14:48

Wysokie zwycięstwo – 0 : 3 odniósł ŁKS Browar Łomża pokonując w rozgrywkach Puchar Polski zespół Olimpii Zambrów. Bramki dla ŁKS-u zdobywali Bałecki, Lesisz i Bacławski.

Derby dla Łomży

cz so, 08 kwietnia 2006 18:44

Maciej Lesisz i Mariusz Marczak to bohaterowie sobotniego spotkanie ŁKS Browar Łomża z Freskovitą (dawny Ruch) Wysokie Mazowieckie. Obaj piłkarze ŁKS-u wpisali się na listę strzelców, a ŁKS wygrał 2 : 0. Po meczu trenerzy Tadeusz Gaszyński - Ruch Wys. Maz. i Jerzy Engel – ŁKS podkreślali, że łomżanie wygrali zasłużenie. „Nie byliśmy w stanie stworzyć nawet jednej 100% sytuacji strzeleckiej” - dodawał Gaszyński chwaląc łomżyńska obronę.

Derby województwa w III lidze piłki nożnej

mm pt, 07 kwietnia 2006 16:58

Do szczególnego spotkanie dojdzie w sobotę (godz. 16) w Łomży. Miejscowy ŁKS zmierzy się z Freskovitą Wysokie Mazowieckie. Po pojedynku tych drużyn w rundzie jesiennej emocje nie opadły nawet na pomeczowej konferencji prasowej

Wandale na stadionie ŁKS

cz pon, 03 kwietnia 2006 23:14

W nocy z soboty na niedzielę lub w sobotę wieczorem nieznani sprawcy wtargnęli na łomżyński stadion. Jak podaje klub na oficjalnej stronie internetowej wandale zniszczyli plansze znajdujące się na tyle trybuny głównej oraz powyrywali, połamali oraz wyrzucili na płytę boiska foteliki z trybuny głównej. - "Nieznani sprawcy w miejscu zerwanych plansz pozostawili napisy: "Jagiellonia", "Jaga"..."

Zwycięstwo w Pruszkowie

cz nie, 02 kwietnia 2006 14:11

Dwie bramki i trzy punkty zdobył ŁKS Łomża w Pruszkowie. Łomżanie pokonali tamtejszego Znicza 2 : 1. Gole dla łomżan strzelili Łukasz Adamski w 45 minucie spotkania i Paweł Strózik w 90. Obie bramki padły ze stałych fragmentów gry. Pierwsza z rzutu wolnego wykonywanego z około 30 metrów do bramki Pruszkowa, druga z rzutu karnego.

Rafał Boguski: Otworzyła się szansa

cz so, 01 kwietnia 2006 19:46

Łomżanin Rafał Boguski w sobotę po raz pierwszy zagrał w pierwszoligowym meczu. Boguski zmienił Pawła Brożka w 85 min. spotkania Wisła Kraków - Polonia Warszawa. Wiślacy wygrali 2 : 0. Dzień wcześniej, w grze kontrolnej Wisły, Boguski zdobył 3 bramki, a jego jedenastka wygrała 4 : 0.

Bez kibiców na Pruszków

cz pt, 31 marca 2006 14:05

Po niefortunnym starcie w wiosennych rozgrywkach ŁKS Łomża w niedzielę wyjeżdża do Pruszkowa, gdzie podejmowany będzie przez tamtejszy „Znicz”. Jesienią łomżanie wygrali z nimi 2 : 0, teraz też by chcieli... Mecz ze Zniczem jest okazją do zrehabilitowania się ŁKS-u za porażkę z Legią II. Niestety tym razem piłkarzy ŁKS-u nie będą dopingować łomżyńscy kibice.

ŁKS zaczął od porażki

cz pon, 27 marca 2006 22:32

Piłkarze ŁKS-u Browar Łomża źle zainaugurowali rundę wiosenną trzeciej ligi, w sobotę przegrali pierwszy mecz w sezonie. Jednak stracili tylko punkt ze swojej przewagi nad pozostałymi zespołami, bowiem główni rywale zremisowali swoje mecze

Zaczynamy porażką

mm so, 25 marca 2006 18:03

W pierwszym meczu po zimowej przerwie ŁKS Browar Łomża przegrał na własnym stadionie z rezerwami Legii Warszawa 1: 2. Pierwszą bramkę legioniści zdobyli już w 3 minucie po strzale Jakuba Polniaka. Szybka utrata gola rozbiła zespół łomżyński, a Legia zyskała przewagę w polu. W 11 minucie przed szansą wyrównania stanął Rafał Bałecki, niestety po odbiciu piłki od bramkarza Legię uratował jeden z obrońców.

eŁKSówk@ - karnety dla najlepszych

cz pt, 24 marca 2006 17:25

Czterech z pięciu najlepszych „typowaczy” - zwycięzców kolejnej edycji internetowej zabawy eŁKSów@ odebrało w piątek w redakcji www.4lomza.pl nagrody. Rafał Chełstowski, Adam Szczodry, Artur Mierzejewski i Marcin Żukowski – zagorzali kibice łomżyńskiej jedenastki - otrzymali karnety na wiosenną kolejkę spotkań ŁKS-u.

Do II ligi marsz

cz pt, 24 marca 2006 06:26

W Łomży trwają gorące przygotowania do inauguracji rundy wiosennej w sobotę. Awans piłkarzy ŁKS-u do II ligi powinien być tylko formalnością. Trudniejsze zadanie stoi przed władzami klubu i miasta, które muszą przygotować się na dużo wyższe wymagania organizacyjne.

Piłkarska wiosna 2006

cz cz, 23 marca 2006 12:01

W sobotę, tydzień później niż planowano, startują rozgrywki trzeciej ligi piłkarskiej. Na początek ŁKS Browar Łomża podejmie na własnym boisku zespół drugi zespół Legii Warszawa. Jesienią warszawiacy byli jedyną drużyną, która nie uległa łomżanom. Teraz nasi zapowiadają, że pokażą kto lepiej gra w piłkę... Początek sobotniego spotkania na stadionie przy ul. Zjazd o godz. 15.00.

Holendrzy jednak lepsi

cz wt, 21 marca 2006 20:38

Reprezentacja Polski w futsalu przegrała we wtorek w Łomży w towarzyskim meczu z Holandią 3 do 5. Holendrzy bardzo dobrze zaczęli. Już po ośmiu minutach gry prowadzili 3 do 0. Choć później Polacy zaczęli odzyskiwać pole, a w drugiej połowie meczu także strzelać gole, czasu nie starczyło aby wygrać... Bramki dla zespołu prowadzonego przez Tomasza Aftańskiego strzelili: Krzysztof Filipczak (2) i Damian Wojtas.

ŁKS dokopał warszawskiej Polonii

cz wt, 21 marca 2006 12:16

Lider pierwszej grupy trzecioligowych rozgrywek piłki nożnej ŁKS Browar Łomża pokonał pierwszoligową Polonię Wraszawa. Kontrolny mecz rozegrano dziś przed południem w Warszawie. Zwycięską bramkę dla ŁKS-u w drugiej połowie meczu zdobył Rafał Bałecki.

Wiosna później....

cz pon, 13 marca 2006 12:24

Mroźna pogoda skutecznie opóźnia nadejście wiosny... także tej piłkarskiej. Już wiadomo, że piłkarze ŁKS Łomża nie zainaugurują wiosennej rundy rozgrywek w najbliższą sobotę. Pierwszym przeciwnikiem łomżan miał być zespół MKS Mława, ale Łódzki Związek Piłki Nożnej przełożył pierwszą kolejkę rundy wiosennej...

ŁKS Łomża powstrzymał Koreę Północną

cz so, 04 marca 2006 16:55

Grając w biało-czerwonych strojach piłkarze ŁKS Łomża stawili czoła narodowej reprezentacji Koreańskiej Republiki Ludowo Demokratycznej. Mecz rozegrany na został Cyprze. Obie drużyny przebywają tam na zgrupowaniach. Łomżanie wytrzymali pierwsze zmasowane ataki piłkarzy komunistycznej Korei, a następnie przeszli do kontrataku. Ostatecznie po 90 minutach gry mecz zakończył się rezultatem 3 : 3.

Boguski w ekstraklasie

cz cz, 02 marca 2006 22:10

Łomżanin Rafał Boguski wiosna będzie grał w pierwszym zespole Mistrza Polski. Dan Petrescu szkoleniowiec Wisły Kraków ogłosił kadrę na rundę wiosenną sezonu 2005/06. Wśród sześciu napastników krakowskiej Wisły jest także Rafał Boguski.

Remis Engelów: Apoel Nikozja – ŁKS Łomża, 2 : 2

cz śr, 01 marca 2006 14:16

Piłkarze ŁKS Łomża w poniedziałek wyjechali na zgrupowanie na Cypr. Już dziś rozegrali pierwszy sparing. W szranki z zawodnikami z ŁKS-u stanęli piłkarze pierwszoligowej cypryjskiej drużyny Apoel Nikozja, której trenerem jest Jerzy Engel senior. Mecz zakończył się remisem 2 : 2.

ŁKS: Łomża lepsza niż Łódź

cz pon, 27 lutego 2006 17:00

Młodzi piłkarze ŁKS Łomża odnieśli kolejne wspaniałe zwycięstwo. Łomżanie wygrali Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznik 1994. W finale podopieczni Sławomira Stanisławskiego po bramkach Śliweckiego i Święćkowskiego pokonali 2 do 1 rówieśników z ŁKS Łódź.

Łomżanie stawią czoła Rosji i komunistycznej Korei

cz nie, 26 lutego 2006 19:42

Mecze z młodzieżową reprezentacją Rosji oraz z reprezentacją Koreańskiej Republiki Ludowo Demokratycznej rozegrają piłkarze ŁKS Łomża podczas zgrupowania na Cyprze. Piłkarze Łomży wyjeżdżają tam w poniedziałek. I choć nie będą to mecze międzypaństwowe łomżanie zagrają w biało-czerwonych strojach...

« · «« · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · »» · »